HAKKIMIZDA

Çağımızda dil öğretim metotları ve eğitim sisteminin nasıl olması gerektiği hususunda Türk eğitim sistemine örnek oluşturmak, kalıplaşmış eğitim sisteminin dışına çıkarak, mükemmellik anlayışı içinde eğitim sistemindeki tüm yenilikleri öğrencilere aktarmak, yaptığımız her iş ve sunduğumuz her hizmette daima "kalite" ve "mükemmelliği" esas alarak eğitim alanında Türkiye'nin ve dünyanın en iyileri arasında yerimizi almak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

5D Yabancı Diller Merkezi, dil eğitimine ihtiyaç duyan her bireye, bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onlara iyi bir eğitim sağlamak amacıyla 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak, dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik dil eğitimi kullanılmaktadır. 120 saatlik dil eğitim sistemimiz dışında, öğrencilerimize ücretsiz aktiviteler sunarak, onları İngilizceden uzaklaştırmadan en hızlı ve en kolay yollardan öğrenmelerini sağlamaktayız. Kurumumuzda ayrıca kişiye özel Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça dersleri de vermekteyiz.

Tabi ki, en yüksek verimi almak amacıyla öğrencilerin düzeyine uygun sınıflarda ders görmelerini sağlıyoruz. Derslerimiz en fazla 15 kişilik sınıflarda, konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun, öğrencilerin yabancı dil öğrenmesini kolaylaştırıcı bilgiye ve donanıma sahip Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
Tüm personelimiz, amacımıza uygun bir takım ruhu içinde ve karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış temeline dayanan eğitim sistemimiz doğrultusunda, öğrencilerimizin seviyelerini en yüksek düzeye ulaştırmak için çalışır.

İletişim Formu