İLKOKUL EĞİTİMİ

5D KİŞİSEL GELİŞİM KURSU EĞİTİM MODELİ

16 Kişilik Modern Sınıflar
Branşında Uzman Öğretmenler
Oxford Üniversitesi Yayınları / Bilfen Yayınları
Şube Bazında Eğitim (kendi yaşıtları ile ders)
Konunun Derste Öğretilmesi
Uygulamalı Testlerle Konunun Pekiştirilmesi ...

 

KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZ

Bütün veliler çocuklarının ödevlerine yardımcı olmayı ve onların eğitimine katkıda bulunmayı çok isterler. Bu nedenle günün yorgunluğuna rağmen akşamları çocukları ile birlikte ders çalışırlar. Veli, çoğunlukla artık hatırlamadığı konuları tekrar öğrenmeye ve çocuklarına öğretmeye uğraşırken zaten uykusu gelmiş olan çocuk ise ders çalışmak yerine ...

 

DERSLİKLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZ

Okulumuzda sekiz adet derslik bulunmaktadır. Dersliklerimiz temiz, geniş ve aydınlık olup öğrencilerimizin rahat çalışabilecekleri şekilde döşenmiştir. Sınıflarımız, Bakanlık talimatlarına uygun olarak eğitim araç ve gereçler ile donatılmıştır. Öğrencilerimizin çalışmaları süresince vücut ergonomilerine uygun, rahat ve huzurlu çalışabilecekleri ortamlar oluşturulmuştur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Telefon: 0 (212) 581 76 76

5D Eğitim Kurumları 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Siz Değerli Öğrenci ve Velilerimizin Yanında Olmaya Devam Ediyor. 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitimi, 2,3 ve 4. Sınıf Öğrencilerimizin Okul Başarılarını Üst Düzeyden Sürdürmeleri İçin Elimizden Gelen Desteği Vermeye Hazırız. Uzman Öğretmen Kadromuz İle Değerli Öğrencilerimizin Başarılarını Takip Etmekteyiz.


Eğitim ile ilgili destek talebinde bulunup sormak istediklerinizi bize iletebilirsiniz.