İNGİLİZCE

5D Yabancı Diller Merkezi, İngilizce eğitimine ihtiyaç duyan her bireye, bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onlara iyi bir eğitim sağlamak amacıyla 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak, dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik dil eğitimi kullanılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Telefon: 0 (212) 614 46 44

1) İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi nedir?

İş İngilizcesi, iş dünyasında yer alan herkesin yararlanabileceği bir uygulamadır.
İş İngilizcesi programına katılmak için en az orta seviyede İngilizce bilgisi gerekse de, bu seviyeyi sağlamayan katılımcılara genel İngilizce programı ile desteklenen, kişiye özel programlar da sunulmaktadır. Bu kurslara, farklı sektörlerden iş adamları, yeni mezun ve yönetici adayları katılmaktadır. Katılımcıların ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan kişiye özel programlar, katılımcılar üzerinde kısa sürede gözle görülür bir gelişme sergilemektedir.

İş İngilizcesi Kurslarının Amacı
Küreselleşen iş dünyasında, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslar arası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamaları ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileriyle rahat iletişim kurmalarına olanak sağlamaktadır.
Doğal ve akıcı konuşma yeteneğinizi geliştirmek, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi daha etkin ifade edebilmenizi sağlamak, telefonda konuşma tekniklerini öğrenmenizi sağlamak, konuşma esnasında vurgulamalar ve telaffuzu doğru kullanmayı öğretmek, dinleyicilerden gelecek soruların yanıtlanmasında etkin olmanızı sağlamak, CV, biyografi ve ön yazı yazma konularında kendinizi geliştirmenizi sağlamak, rapor yazma, mülakat teknikleri, memorandum yazımı, faks ve mail yazışmaları yapmanızı sağlamak, dünyanın farklı ülkelerinden gelen meslektaşlarınızla aynı platformda, iş dünyası üzerine tartışmalar yapabilmenizi sağlamak, ekip çalışması yapabilmenizi ve farklı ülkelerden insanlarla iyi ilişkiler kurmanızı sağlamak ve pazarlık yapabilme yeteneği kazanmanızı sağlamak bu kursların diğer amaçları arasındadır.
Bu program kişiye özel olduğu için, öğrencimiz kurs günleri ve saatlerini kendi çalışma programına göre belirleyebilmektedir. Tüm materyaller öğrencilere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

2)TURİZM İNGİLİZCESİ

Turizm ile ilgili kullanılacak terim, kavram ve temel iletişim becerileri kazandırmayı amaçlayan kurslardır. Özellikle turizm sektöründe çalışan veya çalışacak kişilere yönelik, günlük iş yaşamlarında kullanacakları pratik konuşma ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış içeriklerden oluşur. Kurs bitiminde öğrenciler, turizm ile bağlantılı konularda çok daha akıcı konuşurlar.
Bu programda üzerinde durduğumuz konular :
- Turizm işletmeciliğinin temelleri
- Turizmde kariyer
- Rezervasyonlar
- Şehir turları
- Restoranlar, yiyecek, içecek
- Kültür turları
- Tatil seçenekleri
- Ulaşım
Detaylı bilgi için lütfen merkezimize başvurunuz.

3)ULUSAL SINAVLARA HAZIRLIK İNGİLİZCESİ

4) ULUSLARARASI TEST HAZIRLIK PROGRAMLARI


Eğitim ile ilgili destek talebinde bulunup sormak istediklerinizi bize iletebilirsiniz.